NAUJA! Edukacija “Užaugęs būsiu…” ir filmuko kūrimas

Kodėl nemažai mokinių neturi atsakymo, kuo norėtų būti užaugę? Tik todėl, kad nežino profesijų. Atkreipkite dėmesį, kokias specialybes dažniausiai išvardija: pardavėjas, mokytojas, gydytojas, policininkas, teisininkas, vadybininkas. Žino, ką daro tėvai, seneliai, giminaičiai, aplinkiniai, bet profesijų juk žymiai daugiau. Todėl ypač reikšmingas yra profesinis orientavimas mokyklose. Šia edukacija siekiame vaikus supažindinti su įvairiomis pasaulio profesijomis ir darbais, su kuriais nesusiduriame kasdieną. Dalyviai, multimedijos pagalba, pamatys daug įdomių nuotraukų, video, išgirs dainų ir garsų, kurių pagalba diskutuosime apie įvairius darbus, jų svarbą ir tolerantiškumą vieni kitiems. Kalbėsime, jog nėra blogų darbų, ir kad kiekvienoje srityje gali būtų geriausiais specialistas bei, kad visi darbai yra reikalingi.

Aptarus profesijas, kiekvienas vaikas atsistos prieš filmavimo kamerą, ir išreikš savo mintis, kuo norėtų būti užaugęs. Po edukacijos visų vaikų video bus sumontuoti į gražų filmuką ir vaikai turės smagų prisiminimą iš vaikystės, bei puikų paskatinimą siekti savo tikslų. Šis filmukas gali būti labai puiki dovana mokyklos  ar darželio išleistuvių proga!

Edukacijos trukmė – 1,5val. Kaina – 5Eur/asm. Dalyvių skaičius – 15-30asm. Su visomis priemonėmis atvykstame pas Jus į svečius.