Pramogos | Pramogų skonis

Pramogos

“Kai jums pasiūloma leistis į didžiausią gyvenimo nuotykį, neatsisakykite.” 

(A. Earhart)


Jeigu ieškote išskirtinių pramogų savo kolegoms, klientams ar draugams, “Pramogų skonis” pasiruošęs Jums padėti ir suorganizuoti originaliausias pramogas tik JUMS!!!

NAUJIENA! KELIONĖ VANDENIU SU KANOJOMIS

plaukimas su kanojomis

Ar kada nors teko pamatyti unikaliausius Lietuvos gamtos kampelius plaukiant vandeniu? O ar kada teko pajusti tą jausmą, kad esi tokioje vietoje, kur jauti, kad čia dar nebuvo įžengęs nei vienas žmogus? Tai viena įspūdingiausių kelionių kanojomis, kurios metu draugų būrys, kolegos ar šeima pasijaus tikrais gamtos vaikais. Kursime stovyklavietes laukinėje gamtoje, gaminsime maistą ant laužo.  Kanoja – tai viena iš talpiausių ir konfortiškiausių vandens transporto priemonių, į kurią sutalpinsime visus būtinus daiktus, maistą visam savaitgaliui bei 4 keleivius. Tai unikali galimybė pamatyti ir pažinti savo kraštą iš arčiau ir netradiciniu būdu. Kelionės metu Jums nereikės niekuo rūpintis, tik atsipalaiduoti ir grožėtis Lietuviškos gamtos ypatumais! (Stovyklaviečių įkūrimu ir maistu rūpinasi kelionės vadovas).

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

NAUJIENA! IŠGYVENIMAS LAUKINĖJE GAMTOJE – “Kova su savimi”

isgyvenimas laukineje gamtoje

Norite save patikrinti arba pažinti save diskomforto sąlygomis? Ši pramoga kaip tik Jums. Buvęs profesinės karo tarnybos karys, karo mokyklos instruktorius, dalyvavęs ne vienoje tarptautinėje misijoje, siūlo išbandyti save laukinės gamtos sąlygomis įvairiais metų laikais. Ieškosime maisto, gaminsime geriamąjį vandenį, įkursime bazę, vykdysime dieninius ir naktinius žygius, skaitysime žemėlapį ir vadovausimės komposo parodymais. Esant būtinybei išmoksime suteikti pirmąją pagalbą ir sužinosime dar daugelį naudingų ir įdomių dalykų!

Keliaukime kartu į TRIJŲ dienų nepamirštamą žygį ir savęs išbandymą laukinėje gamtoje!

Ar susidorosi?

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

NAUJIENA! FIZINIO AKTYVUMO MOKYMAI ĮMONĖMS

fizinio aktyvumo mokymai imonems

Fizinio aktyvumo nauda gyvenime kiekvienam suprantama, kaip geriausia priemonė siekiant ramios, darnios  ir sveikos kasdienybės. Reguliariai treniruotis kiekvieno iš mūsų pareiga, nes:

 1. tai geriausias vaistas nuo streso;
 2. tai pasitikėjimo savimi stiprinimas;
 3. tai stiprios sveikatos siekimas;
 4. tai gražaus ir aktyvaus raumenyno siekemybė;
 5. tai pastovus gyvenimo kokybės gerinimas.

Reguliariai treniruotis nieko nekainuoja. Tai procesas, kuris gali vykti, bet kur, tik tam reikia susipažinti su  taisyklėmis ir suprasti, kaip kontroliuoti fizinį krūvį.

Seminaro metu aptarsime:

 1. Sporto terminologiją
 2. Treniruočių rutiną
 3. Sudėtines treniruotės dalis
 4. Treniruotės intensyvumo ribas
 5. Sporto inventoriaus pasirinkimą
 6. Organizmui reikalingus vitaminus ir jų vartojimo subtilybes.

Bei žinoma, bus daug praktikos! Praleiskite dieną su kolektyvu turiningai ir aktyviai!

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

NAUJIENA! 1984. IŠGYVENIMO DRAMA SOVIETINIAME BUNKERYJE

sovietinis bunkeris

1984. Atgal į SSRS. Išgyvenimo drama. Ar pavyks?

Tai aktyvi ir nuotaikinga kelionė, kurios metu nei minutės neturėsite atsipūsti. Vyksime į karinį poligoną, kuriame profesionalus karo vadas praves aktyvų žygį po karinę teritoriją, o čia kiekvienas gausite išbandyti savo jėgas atlikdami daugybę ištvermės ir proto reikalaujančias užduotis. Atsipūtimui kareiviškai pietausime gamtoje. Tačiau tai dar nepabaiga! Karinį žygį pratęsime 5 metrai po žeme – ir mes jau SSRS! Kelioms valandoms persikelsime į praeitį ir tapsime totalitarinės valstybės piliečiais. 5 metrų gylyje, po gelžbetonio plokštėmis būsime vedami labirintais, pamatysime 1984-ųjų televizijos laidas ir parduotuves, būsime tardomi KGB kabinete, pratisimės nešioti dujokaukę, apsilankysime gydytojo kabinete, girdėsime anų laikų muziką ir valgysime tikrus sovietinius pietus!

Visa diena su išgyvenimo drama… Susidorosit?

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

PANEMUNĖS PILYS IR KUNIGAIKŠČIŲ DEGUSTACIJA

panemunes pilys

Kviečiame Jus pasijusti lyg tikrais bajorais ir pasivaikščioti po Panemunės pilių didybę!!!

 • Apsilankysime viename gražiausių Raudondvario dvare, kur mus pasitiks dvaraitė Rosalija ir supažindins su dvaro gyvenimu, aprodys visus įdomiausius ir slapčiausius dvaro kampelius.
 • Kopsime į Palemono kalną ir išgirsime meilės istoriją apie čia gyvenusį Palemoną.
 • Nuo Raudonės pilies bokšto grožėsimės Nemuno vingių vaizdais.
 • O Panemunės pilyje sužinosime, kuo visos pilys buvo svarbios Lietuvos valstybės formavimuisi ir kokie kunigaikščiai jas valdė.
 • Pabaigoje keliausime į senovinį rūsį, kuriame ragausime Lietuvos kunigaikščių maisto, išgirsime koks buvo senosios lietuviškos virtuvės indėlis į pasaulio kulinariją ir išragausime seniausių bajorų gardumynų.Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

SVEČIUOSE PAS MALŪNINKĄ PAKRUOJO DVARE

pakruojo dvaras

Tai unikali galimybė susipažinti su Pakruojo dvaru ir jo gyvenimu iš vidaus.

 • Čia susipažinsite su malūnininko valdomis (vėjo ir vandens malūnais, malūnininko namu – viešbučiu Stadala, arkiniu tiltu, restoranu Traktrierius),
 • Apsilankysite senoviškame dvaro bravore, kur malūnininkas Jus pavaišins savo gamybos alumi.
 • Linksmai praleisite laiką su alaus degustavimu, žaidimais, dainomis, pokštavimais ir linksmomis komandinėmis užduotimis. 
Tai – įdomi, šmaikšti ir informatyvi programa, kurios metu malūnininkas Levukas neleis nei akimirkai nuobodžiauti, o jo šmaikščių posakių, istorijų ir dainų lobynai stebins Jus visą laiką. Šios edukacinės programos metu Jūs sužinosite daug įdomių faktų apie Pakruojo dvaro istoriją, jo malūnus ir pakruojietišką alų, kuriuo vaišinsitės prie gardžių aukštaitiškų patiekalų ir užkandžių. Programos metu „Traktieriuje“ jums bus patiektas maistas ir gėrimai: sriuba, karštasis patiekalas, desertas, tamsusis „Varniukų“ ir šviesusis „Daujotų“ alus, savo gardumu garsėjanti vietinė gira.Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

LIETUVIŠKOS PIRTIES YPATUMAI

vantos

Didžiuotis tradicine lietuviška pirtimi turėtų kiekvienas lietuvis!

Tačiau vis dar daugelis lietuvių lietuvišką pirtį vadina “rusiška”, o išgirdę, kad egzistuoja lietuviška pirtis – labai nustemba. Todėl šia, Lietuviškos pirties ypatumų pramoga, siekiama atgaivinti gilias tradicijas turinčią lietuvišką pirtį, protėvių puoselėtas pirties tradicijas ir parodyti, kuo mes tikrai galime didžiuotis!

Pirtininkai supažindins su lietuviškos pirties tradicijomis. Dalyvausite pirmo garo rituale, klausysitės vandens milimo, nušveisite kūną, persitės kvapiomis vantomis, o pabaigoje sulauksite staigmenos! Bus tikrai KARŠTA!

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

PRAMOGŲ SKONIS VIENGUNGIAMS

alaus baras

Surink grupę draugų ir susipažinkite su Lietuva keliaudami alaus keliu!

Senove dvelkiančiame Biržų dvare bus atskleistos visos auksinio gėrimo paslaptys, alaus gamybos įdomybės, pamatysite kaip gaminamas naminis alus ir patys išbandysite gausybę alaus skonių. Gerą nuotaiką sukurs biržietiškos dainos apie alų, alaus eksperto Žaldoko pasakojimai, naminės duonos ir sūrių kvapas, lietuviškos kulinarijos subtilybės bei biržietiško alaus ragavimas.

Sugrįžus į Vilnių Jūsų lauks netradicinė ekskursija po senamiestį ir alaus kelio pratęsimas. Čia ne tik atsipalaiduosite ragaudami lietuvišką alų, bet norėdami pasižvalgyti aplink miestą, turėsite pasitelkti likusias jėgas ir patys numinti mobilų alaus barą į kitą vietą. O kur dar prieš akis naktinis Vilniaus gyvenimas! Naktiniai klubai, muzika, šokiai, linksmybės – tai tik maža dalis, ką patirsite ir pamatysite pasirinkę šią nepakartojamą pramogą!

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

EGZOTIŠKASIS VYNO KELIAS

Vyno kelias

Ar kada nors ragavote burokėlių, pastarnokų, svarainių ar rabarbarų vyno? Jei galvojate, kad kokybiškas ir skanus vynas yra gaminamas tik Prancūzijoje, Italijoje ar Čilėje, tuomet egzotiškasis vyno kelias atskleis Jums tikro lietuviško vyno paslaptis ir skonius. Būsite supažindinti su daugiau nei 25 rūšių naminiais lietuviškais vynais, paragausite egzotiškų vynuogių bei perprasite vyno degustavimo ypatybes.

Be to, būsite supažindinti su legendų ir vyno kraštu – Joniškėliu, kur suprasite, jog apie Lietuvą žinote dar labai nedaug… O visus aštrių pojūčių mėgėjus pakviesime praleisti nepamirštamą naktį Karpių dvare.

Prisiminimai ir kvapą gniaužiantys įspūdžiai garantuoti!

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

MEMELIO KELIU…

SAMSUNG CSC

Ar norėtumėte sužinoti kurioje vietoje stovėjo Memelburgo pilis ir kodėl Klaipėdos miestas ilgą laiką buvo vadinamas Memelio vardu? O gal norėtumėte išgirsti Hitlerio kalbą ir išvysti vietą, kurioje ši kalba buvo pasakyta? O ar esate girdėję apie Lietuvoje stūksančią Juodąją tvirtovę – vokiečių paliktus betoninius įtvirtinimus, vadinamus “Memel-Nord”?

Legendomis ir pasakojimais apipintas Klaipėdos miestas ir senamiestis, vokiškos architektūros paslaptys, ekstremalūs komandiniai išbandymai “Memel-Nord” įtvirtinimuose, Baltijos jūros bangų atlaikymas ir nacionalinio lietuviško alaus degustacija auksinio gėrimo darykloje.

Susipažinkite su Klaipėdos kraštu keliaudami Memelio keliu!

Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu arba telefonu.

ALAUS KELIAS BIRŽUOSE

8Alaus kelio kelione

Ar žinote, kodėl Biržuose gyvenantys žmonės yra visuomet laimingi ir linksmi? Ogi todėl, kad jie kaskart užuodžia nuotaiką gerinančius kvapus. Jei ir Jūs norite pajusti šį malonumą bei išbandyti jį savo jėgomis, alaus kelias kaip tik Jums! Ar žinojote, ką alui reiškia “nykščio taisyklė”, kam turėtumėme būti dėkingi už romantišką “medaus mėnesio” termino atsiradimą, ir kur galėtumėte išlenkti alaus bokalą nemokamai? O gal svajojate apie alaus upes ir nuosavą bravorą namuose? Alaus kelyje viską sužinosite ir patirsite.

Pasidalinsime alaus gamybos paslaptimis ir pamatysime kaip yra gaminamas naminis alus. Gerą nuotaiką sukurs biržietiškos dainos apie alų, naminės duonos ir sūrių kvapas bei biržietiško alaus ragavimas.

Nors kelelis nusimato ir vingiuotas, bet tikrai linksmas!

 Detalesnės informacijos teiraukitės telefonu arba el.paštu.

MIDAUS DEGUSTACIJA STAKLIŠKĖSE

mead-jugs

Midus užima svarbią vietą daugelio tautų kultūroje ir mityboje. Midus – tai tarsi pasaulinis reiškinys, tad nenuostabu, kad daugelis skirtingų tautų, šį gėrimą laiko nacionaliniu. Neišimtis ir Lietuva. Šis gėrimas net gi tapatinamas su Šiaurės ir Rytų Europos vynu. Bet ar žinojote kuo Lietuvos midaus tradicijos skiriasi nuo kitų tautų? Kaip šis gėrimas buvo ragaujamas? Kas yra medaus vynas bei kiek midaus statinių būdavo išgeriama Vytauto Didžiojo laikais? Šiuos, ir dar daugelį kitų įdomybių sužinosite midaus degustacijoje, kurioje ragausime, pagal kunigaikščių išsaugotą receptūrą, pagaminto lietuviško midaus.

Detalesnės informacijos teiraukitės telefonu arba el.paštu.